Zdjęcie
Wideo
Opis

Hydrauliczna maszyna do pakowania opon COT-9 jest używana do wkładania mniejszych opon w większe. Pozwala ona na zrobienie paczek składających się z 5 opon, z których pierwsza jest oponą ciężarową (np. 22,5 lub 19,5). Przy jej użyciu można w łatwy sposób zapakować 3000-3200 opon do kontenera, co obniża koszty transportu o trzy czwarte. Podczas prawidłowego używania maszyny jest ona bezpieczna dla operatora i nie uszkadza opon.

Posiada ona napęd hydrauliczny pozwalający na pracę w każdych warunkach atmosferycznych, również gdy temperatura spada poniżej 0°C. Maszyna ta jest mocniejsza, stabilniejsza i szybsza niż maszyna pneumatyczna. Nie wymaga ona kompresora i wystarczy tylko podłączyć ją do gniazda zasilania 230 V lub 400 V (w zależności od wybranej opcji). Steruje się nią za pomocą dźwigni, a operator może w pełni kontrolować każdą operację. COT-9 odróżnia się od innych maszyn tego typu tym, że pakowanie opon odbywa się na niej w poziomie i nie posiada ona klatki.

UWAGA!

Na rynku dostępne są słabej jakości chińskie podróbki naszych oryginalnych maszyn. Zdecydowanie odradzamy ich zakup, gdyż nie spełniają one unijnych wymogów bezpieczeństwa i w razie kontroli ich nabywca może zostać ukarany przez organ nadzorczy w danym kraju.

Dane techniczne

Układ hydrauliczny

  • napięcie znamionowe 230V lub 400V

Wymiary

  • wysokość 195 cm
  • szerokość 170 cm
  • długość 320 cm
  • waga 670 kg

Inne