Zdjęcie
Wideo
Opis

Hydrauliczna maszyna do pakowania opon COT-26 umożliwia wkładanie mniejszych opon do środka większych. Umożliwia wykonanie pakietów z 6-opon lub więcej. Jest to najmocniejsza maszyna na rynku. Z łatwością poradzi sobie z każdą oponą typu C. Za pomocą tej maszyny do pakowania opon można łatwo załadować około 3000-3200 opon do 40-stopowego kontenera, co obniża koszty transportu o dwie trzecie. Podczas prawidłowego używania maszyny jest ona bezpieczna dla operatora i nie uszkadza opon.

Posiada ona napęd hydrauliczny pozwalający na pracę w każdych warunkach atmosferycznych, również gdy temperatura spada poniżej 0°C. Maszyna ta jest mocniejsza, stabilniejsza i szybsza niż maszyna pneumatyczna. Nie wymaga ona kompresora i wystarczy tylko podłączyć ją do gniazda zasilania 230 V lub 400 V (w zależności od wybranej opcji). Steruje się nią za pomocą dźwigni, a operator może w pełni kontrolować każdą operację.

COT-26 różni się od innych maszyn tego typu tym, że pakuje opony poziomo i nie posiada klatki. Można ją również łatwo przemieszczać, ponieważ jest wyposażona w koła. Umożliwia to załadowanie jej na ciężarówkę lub przyczepę, aby oferować usługi dublowania opon w dowolnym miejscu.

Maszyna ta jest dostępna w dwóch wersjach: hydraulicznej (COT-26) i pneumatycznej (COT-26/1).

UWAGA!

Na rynku dostępne są słabej jakości chińskie podróbki naszych oryginalnych maszyn. Zdecydowanie odradzamy ich zakup, gdyż nie spełniają one unijnych wymogów bezpieczeństwa i w razie kontroli ich nabywca może zostać ukarany przez organ nadzorczy w danym kraju.

Specyfikacja

UKŁAD HYDRAULICZNY

  • Napięcie znamionowe: 230 V 50 Hz lub 400 V 50 Hz
  • Moc znamionowa dla 230 V: 3 kW

WYMIARY

  • Wysokość: 250 cm (220 cm do transportu)
  • Szerokość: 125 cm
  • Długość: 305 cm
  • Waga: 790 kg

INNE