Firma Coton zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem zakładów wulkanizacyjnych i bieżnikowni w Polsce jaki i zagranicą. Dostarczamy szeroką gamę produktów, do których należą maszyny do ciśnieniowego sprawdzania opon, maszyny do pakowania opon, i wiele innych maszyn i urządzeń dla branży oponiarskiej.

Coton zajmuje się także handlem oponami nowymi, używanymi oraz bieżnikowanymi zarówno w kraju jak i zagranicą.

Nasze doświadczenie oraz nieustannie wzbogacana wiedza procentują doskonałym kontaktem z Klientami oraz stałym rozwojem asortymentu oferowanych produktów. Naszą filozofią jest długookresowa zgodność ceny, jakości i poziomu produktów i usług co zapewnia satysfakcję, a tym samym lojalność Klientów.

Wyślij do nas swojego maila lub numer telefonu. Skontaktujemy się jak najszybciej będzie to możliwe…

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
Zdzisław Kotowicz

Zdzislaw czyli Coton jak nazywa go wielu przyjaciół jest obecny w branży oponiarskiej od 30 lat zaczynając od importu opony używanej oraz bieżnikowania poprzez produkcję maszyn i urządzeń, która obecnie odbywa się w dużym zakładzie produkcyjnym w Brzegu.

Jego wiedza w połączeniu z umiejętnościami organizyjnymi pomogły mu rozwinąć firmę i przekształcić ją z małej ale wydajnej firmy rodzinnej w wielka fabrykę będąca w stanie sprostać coraz większym wyzwaniom i realizacji dużych zamówień w krótkim czasie.

Firma Coton Export to kompleksowe wyposażenie serwisów samochodowych w maszyny, podnośniki, materiały wulkanizacyjne, urządzenia do diagnostyki, materiały Coton-Export, ciężarki, zapewniamy montaż i serwis na terenie całego kraju.