unijne loga

Zaproszenie

25-28 maja 2022 r. firma Coton wystawiała się na 29. międzynarodowych targach Autopromotec 2022 w Bolonii we Włoszech dzięki wykorzystaniu dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

W swojej ponad pięćdziesięcioletniej historii Autopromotec odnotował ogromny wzrost dzięki obecności wystawców o międzynarodowej renomie i jest obecnie uważany za główne europejskie targi skupiające pod jednym dachem wszystkie grupy produktów motoryzacyjnych rynku wtórnego: od opon po serwis samochodowy, od wyposażenia warsztatów po części zamienne.
Innowacje produktowe, doskonałość przemysłowa, najnowsze technologie, możliwości rynkowe, zjazdy osób na wysokim szczeblu i spotkania B2B przyciągają producentów i profesjonalnych podmiotów z całego świata do miejsca zaprojektowanego w celu stworzenia globalnie zorientowanych sieci kontaktów, pobudzenia rozwoju biznesu i zebrania ważnych informacji strategicznych. Autopromotec jest obecnie najbardziej wyspecjalizowaną międzynarodową wystawą sprzętu motoryzacyjnego i produktów rynku wtórnego.

Strona internetowa wydarzenia: https://www.autopromotec.com

Lokalizacja stoiska: Hala 19, stoisko D 34