Zdjęcie
COTON COT-24 hydrauliczna maszyna do pakowania opon - widok od przodu
COTON COT-24 hydrauliczna maszyna do pakowania opon - spryskiwacze
Wideo
Opis

Hydrauliczna maszyna do pakowania opon COT-24 służy do dublowania nowych lub używanych opon (pakowania ich jedna w drugą). Posiada ona system spryskiwania, który pozwala na łatwe wkładanie opon i idealnie sprawdza się przy robieniu pakietów składających się z 6 lub więcej opon. Przy jej użyciu można w łatwy sposób zapakować 3000-3200 opon do kontenera, co obniża koszty transportu o trzy czwarte.

Posiada ona napęd hydrauliczny pozwalający na pracę w każdych warunkach atmosferycznych, również gdy temperatura spada poniżej 0°C. Maszyna ta jest mocniejsza, stabilniejsza i szybsza niż maszyna pneumatyczna. Nie wymaga ona kompresora i wystarczy tylko podłączyć ją do gniazda zasilania 230 V lub 400 V (w zależności od wybranej opcji). Steruje się nią za pomocą dźwigni, a operator może w pełni kontrolować każdą operację. Podczas prawidłowego używania maszyny jest ona bezpieczna dla operatora i nie uszkadza opon.

UWAGA!

Na rynku dostępne są słabej jakości chińskie podróbki naszych oryginalnych maszyn. Zdecydowanie odradzamy ich zakup, gdyż nie spełniają one unijnych wymogów bezpieczeństwa i w razie kontroli ich nabywca może zostać ukarany przez organ nadzorczy w danym kraju.

Dane techniczne

Układ hydrauliczny

  • napięcie znamionowe 230 V/400 V

Wymiary z obudową

  • wysokość 337 cm
  • szerokość 130 cm
  • długość 256 cm
  • waga 830 kg